Focení svatby v areálu ČKD v Praze

09.09.2019

Focení malé rodinné svatby Alžběty a Honzy začalo obřadem na žižkovské radnici, pokračovalo v Průhonickém parku a skončilo v industriálních kulisách areálu ČKD v Praze.  

Svatební obřad v obřadní síni žižkovské radnice

Neorenesanční dvoukřídlá budova žižkovské radnice byla postavena v letech 1889 - 1890. Svatební a obřadní síň radnice byla původně využívána ke schůzím zastupitelstva. Stěnu sálu zdobí úchvatný originál obrazu Bitva na hoře Vítkově. 

Z fotografického hlediska je obřadní síň výborně nasvícena velkými okny a vnitřním osvětlením. Kombinace obou zdrojů světla poskytuje svatebnímu fotografovi dostatek prostoru pro kreativitu. Žižkovská radnice nabízí jednu z nejkrásnějších obřadních síní pro svatební focení v Praze.

Focení novomanželů v Průhonickém zámeckém parku v Praze

Průhonický park je vděčná lokalita pro fotografování novomanželů. Park nabízí nádherné přírodní kulisy vodní plochou počínaje, vzrostlými stromy a rozkvetlými květinami konče. Každý svatební fotograf v Praze ocení  možnosti, který park nabízí.

Správa parku patří pod Botanický ústav Akademie věd České republiky. Zámek je chráněný jako památka UNESCO. Co k tomu dodat? Pokud chcete mít krásné svatební fotky, určitě zvolte Průhonický zámecký park.  a samozřejmě dobrého fotografa. Článek Jak vybrat svatebního fotografa vám pomůže s volbou toho pravého.

Svatební fotografie v areálu ČKD v Praze

Československá-Kolben-Daněk byl podnik, který vyrostl na průmyslu Rakouska-Uherska. Dneska je Kolbenka soustavou pozemků a rozpadajících se industriálních budov.  Skvělé prostředí pro fotografování.

Prostory ČKD využívají k natáčení filmů režiséři z celého světa. Pronájem těch nejlepších interiérů stojí od 2000 Kč na hodinu a je potřeba se objednat s velkým předstihem. 

Nabízíme kompletní servis: rezervace lokality v ČKD, dopravu na lokalitu, občerstvení a komfort při fotografování

Nicméně i v postranních uličkách, kde není potřeba platit, nalezne zkušený svatební fotograf nádherné industriální kulisy, v nichž krása nevěsty rozkvete jako růže v trní :-) Svatební focení v areálu ČKD vřele doporučuji!