Svatební fotograf Praha

Svatba jsou především emoce a láska v kruhu rodiny a přátel. Zkušený svatební fotograf dokáže zachytit váš úsměv i slzy štěstí, hrdost a dojetí ve tvářích rodičů a radost vašich přátel. A to bez ohledu na to, zda se svatba koná v Praze nebo v jejím okolí.

První fotografie do 5 dnů po svatbě! Svatební fotokniha z prvotřídních prémiových materiálů, originální ruční práce!

Každý svatební den je neopakovatelná životní událost, ke které se často vracíte ve svých vzpomínkách. I k svatební fotografiím od nás se budete s radostí vracet zas a znovu. Svatební fotoknihu od nás budete s hrdostí prezentovat přátelům, rodině, dětem a později i vnoučatům.

Bude pro nás ctí zachytit váš den svatební den "D".  


Svatební focení v Praze a okolí
 obsahuje služby dle vašeho výběru:

Předsvatební konzultace 

Fotografování přípravy ženicha a nevěsty

Fotografování obřadu

Fotografování svatebčanů

Fotografování ženicha a nevěsty

Fotografování svatební hostiny

Fotografování odpoledního programu

Kreativní focení ženicha a nevěsty při západu slunce

Vytištěné fotografie v jakémkoliv formátu

DVD nebo USB se všemi fotografiemi

Online soukromá fotogalerie

Svatební fotokniha desky z prémiového plátna

Svatební fotokniha desky z dřevěné dýhy

Svatební fotokniha desky z pravé kůže

1 - 24 hodin fotografování

Fotografování svatby v zahraničí

Vizážistka a stylistka

Zásnubní fotografování

Personalizovaná profesionální webová stránka s fotogalerií

Fotoobraz v luxusním hliníkovém nebo dubovém rámu

Svatební videoPraha ráj svateb a svatebních fotografů

Praha patří mezi nejoblíbenější svatební lokace svatebčanů a fotografů z celého světa. Není divu, Praha patří mezi nejkrásnější města v Evropě. Ve středověku získala Praha přívlastek "hlava království", později od roku 1927 je součástí znaku Prahy přívlastek Praha matka měst. Přívlastek Praha stověžatá použil poprvé v 19. století historik Josef Hormayer. V té době spočítal pražské věže matematik Bernard Bolzano a dopočítal se k číslu 103. 

Kde fotíme aneb svatební lokace v Praze

Krásné svatební fotografie jsou závislé nejen na umění fotografa a také na místě, kde se svatební focení odehrává. Praha je mezi svatebními fotografy oblíbená, protože nabízí nespočet míst, které vypadají na fotografii úchvatně samy o sobě. Když k nim přidáte ještě ženicha a nevěstu, získáte nezapomenutelné a prestižní svatební fotografie vyhledávané svatebčany z celého světa.  Pro focení svateb v Praze doporučujeme lokality níže. 

Svatební focení na Karlově mostě v Praze

Karlův most patří k nejvyhledávanějším fotografickým lokalitám v Praze. Dnes je prakticky nemožné získat snímky bez všudepřítomných turistů. Se svatebčany se na Karlově mostě proto scházíme v brzkých ranních hodinách,  kdy je možné vyfotografovat nádherné svatební portréty s magickou kulisou staré Prahy.  Focení probíhá v jiný než svatební den.

Fotogenická pražská podloubí na Pohořelci nebo na Havelském trhu

Nádherné svatební fotografie vznikají v kulisách pražských podloubí. Havelský trh i Pohořelec nabízí překrásné možnosti pracovat s perspektivou a se starou zástavbou. Podobné fotografie nezískáte v žádném jiném evropském městě. I svatební focení v pražských podloubích se neobejde bez ranního vstávání a fotografování novomanželů v jiný než svatební den.

Svatební focení v Průhonickém zámku a přilehlém parku

Původně hrad přestavěný na zámek je obklopen nádhernou a rozlehlou zahradou s rybníkem. park je vzdálen od centra asi 18 kilometrů. Průhonický park patří mezi oblíbené lokality pro fotografování svateb v Praze. Svatební obřad se obvykle odehrává uvnitř zámku v Rytířském sále nebo venku na nádvoří. Často jezdíme do Průhonického parku pořídit svatební fotografie, i když se svatební obřad odehrává jinde. Průhonický park v Praze je nádherné místo pro focení svateb.

Svatební fotografie z Trojského zámku a zámecké zahrady

Trojský zámek je barokní stavba s červenobílou fasádou, které se nachází poblíž zoologické zahrady v Praze. V původní barokní udržované zahradě se nachází velké množství okrasných a ovocných stromů, kašny a zdi zdobené terakotovými vázami. Svatební obřady se konají v Císařském sále zdobeném barokními freskami nebo ve Francouzské zahradě. Tyto kulisy nejsou pro každého, proto pokud toužíte po svatbě na úrovni, je svatební focení v Trojském zámku právě pro vás. Je potřeba si však svatbu včas objednat. Zahrada i zámek bývají ve svatební sezóně často obsazeny.

Svatba v Gorlice na pražském Vyšehradě

Sál Gorlice na pražském Vyšehradě se sochami z Karlova mostu je výjimečné místo svou atmosférou a prostředím. Ne každý chce mít svatbu v podzemních prostorech a samozřejmě není jednoduché zde svatbu fotografovat tak, aby ze svatebních fotografií dýchala unikátní atmosféra tohoto místa. Byly to právě stabilní klimatické podmínky, které umožnily uložení některých originálů soch a sousoší z Karlova mostu. Sál má valenou klenbu vysokou 13 metrů a rozlohu 330 m2. Dříve sloužil jako sklad zásob a munice. Pokud byste chtěli obřad a svatební fotografie z tohoto místa v Praze, pořádně se oblečte.

Svatební focení v Libeňském zámku v Praze

Libeňský zámek je postaven v barokním stylu na původní gotické tvrzi, později v 18. století byla budova rokokově upravené. Svatby se odehrávají v barokní zámecké kapli s kapacitou 60 míst nebo ve větším obřadním sále. Kaple i sál jsou nádherně zdobeny freskami a původním nábytkem. Svatby v Libeňském zámku jsou velmi oblíbené a vznikají zde krásné svatební fotografie. Je potřeba se včas objednat.  

Svatební focení v areálu ČKD v Praze

Industriální prostředí bývalého ČKD v Praze poskytuje jedinečné podmínky pro svatební focení. Pokud toužíte po netradičních svatebních fotografiích je tato lokalita právě pro Vás. Pronájem prostor v útrobách ČKD stojí 2000 Kč na hodinu a je potřeba se předem objednat. 1 hodina svatebnímu fotografovi stačí na pořízení nádherných fotografií. Další možností je fotografování v dostupných částech areálu, kde není po třeba se objednávat ani platit poplatky.


Blog svatebního fotografa Praha

Přečtěte si články o svatebním focení v Praze. Nevíte jak vybrat svatebního fotografa? V článcích níže naleznete odpovědi.

Letohrádek Kinských nebo také Musaion v Praze na Smíchově je pozdně klasicistní předměstská vila ideální pro svatební obřad. Letohrádek se nachází ve svahu bývalých vinic vrchu Petřína v Kinského zahradě. Zahrada poskytuje několik krásných lokací pro svatební focení v Praze.

Fotografování svatby v centru Prahy je náročná disciplína nejen pro svatebního fotografa ale i pro novomanžele. Zvláště pokud fotíme při východu slunce.

Focení malé rodinné svatby Alžběty a Honzy začalo obřadem na žižkovské radnici, pokračovalo v Průhonickém parku a skončilo v industriálních kulisách areálu ČKD v Praze.


Nezávazná poptávka
 Svatební focení v Praze

Hledáte fotografa pro focení svatby v Praze? Rezervujte si termín.
Potřebujete více informací? Uděláme si na vaše dotazy čas.
Nebo nám zavolejte nám na tel. 734 171 347 nebo napište: